Domů > Zprávy > Obsah
Psí kosti tvaru paměťové pěny Car Head Rest Neck Polštář
- Jul 06, 2017 -

Funkce produktu

 1. Snižuje tlak:
  Při struktuře otevřených buněk bude vzduch mezi buňkami proudit, když je polštář utlačován vnějším tlakem, takže napětí může být rovnoměrně rozptýleno po celé kontaktní ploše, takže se cítíte jako plovoucí na vodě nebo vzduchu.
  2. Teplotní citlivost / Automatické deformace:
  Může se automaticky deformovat podle teploty vašeho těla, při fervence, jeho pružnosti se zvýší, když teplota těla klesá, polštář upraví jeho měkkost. Díky této funkci může polštář zajistit stabilitu hlavy a krku a snížit možnost tuhosti, stejně jako účinně zabránit problémům děložního obratle.
  3. Anti-bakteriální a anti-roztoč:
  Paměťová pěna s pomalým odrazem může zabránit růstu hub a odrazit stimulující zápach. Tato funkce se bude projevovat výraznější, pokud během spánku bude pot nebo slina.
  4. Propustnost vzduchu a absorpce vlhkosti:
  Paměťová pěna je vyrobena z polyurethanové buňky, každá buňka je propojena mezi jednotkou, a když je utlačována vnějším tlakem, proudění vzduchu mezi buňkami bude mít vynikající absorpci vlhkosti a prodyšné vlastnosti.

  Technologie produktů
  Paměťová pěna je polyuretan s dalšími chemikáliemi zvyšujícími svou viskozitu a hustotu. To se často označuje jako "viskoelastická" polyuretanová pěna nebo polyuretanová pěna s nízkou pružností (viz LRPu). Paměťová pěna s vyšší hustotou změkčuje v reakci na tělesné teplo, což umožňuje, aby se během několika minut vytvarovalo do teplého těla. Paměťová pěna s nižší hustotou je citlivá na tlak a rychle se formuje do tvaru tělesa, který se k němu přitlačí, po návratu do původního tvaru. Rychlá návratnost pěny do původního tvaru po odstranění hmotnosti je někdy nárokována jako výhoda pěstitelů matrace s paměťovou pěnou, kteří mohou hovořit o pěnových materiálech "nové generace" s "rychlejším zotavením".

 2. Deqing Pinze hometextiles Co, Ltd, je výrobce specializující se na výrobu pěny Memory Products v Číně.
  Pinze, který se nachází v Deqing Huzhou, pouhých 45 minut jízdy do Hangzhou a dvě hodiny na letiště v Šanghaji a také v blízkosti přístavu Šanghaj a přístavu Ningbo s logistikou.
  Máme více než 5letou historii v této oblasti, která v porovnání s ostatními protějšky získala zkušenosti bohaté na Pinze.

 3. Kontaktujte nás
 4. Společnost: Deqing Pinze Home Textiles Co., Ltd.

 5. Tel: + 86-572-8832700

 6. Fax: + 86-572-8832500

 7. Mobil: +8615325829677

 8. Obchodní ředitel: Kevin Xu

 9. Email: kevin@pinzehometextiles.com

 10. Přidat: Changhong East Street 858, Wukang Town, Deqing kraj, Zhejiang město provincie Huzhou, Čína.