Domů > Zprávy > Obsah
Polštář Lit Letní obývací pokoj, aby odrážela vitalitu barvy
- Apr 25, 2017 -

Zpět doma všude, polštáře malé, ale jeho různé barvy, materiály a jiné bohaté, různé kolokační režim může ukázat různé životní styl, malá polštářová kolokace je také zvláště věnovat pozornost, podle celkového prostředí zvolit barvu, sjednotit atmosféru prostor.

Obývací pokoj: polštář v obývacím pokoji by měl nejdříve zvážit funkční fázi, kolokaci a pohovku nebo styl židle v barvě, aby zdůraznil vlastnosti domácího nábytku, elegantní a klidné. Polštáře na pohovce v obývacím pokoji by měly lidi sedět pohodlně a být šťastní, když se sejdou nebo jsou zábavní. Polštář musí také kombinovat s okolním příslušenstvím, aby dosáhl jednoty vesmírného stylu.

Karta: karta má silnou funkci a polohování sedáku sedadla musí obecně posuzovat palubu malého prostoru, polštář by neměl být příliš velký, popadnout prostor paluby. Obecné barvy karet jsou většinou obyčejné, takže jsou přijatelné celkové barevné polštáře a podobná restaurace nebo více skoků. Okna mohou tlumit barvu pozadí a barevný prostor pozadí s poměrně tichým prostorem, takže barvy všude mohou umocňovat jasný, složitý vzorek a vedle koberce polštář proti sobě navzájem a barva tapety se také obejme, dosáhne Jednota prostoru.

Ložnice: ložní polštář je hlavně položen na postel, dekorativní silný. Pokud je to možné se zadním polštářem a barva je blízko postele, zvýraznění tématu tiché ložnice, může být rozptýlen s jasnými barvami rozptýlenými. Používáte-li stejný tón s celkovým prostorem, polštář není prominentní a prostor je také nudný. Pokud je to možné, barva polštáře je podobná barvě tapety nebo přehozu, nebo upravit hloubku, a to nejen k dosažení celkové jednoty, ale i dalších vrstev barvy.