Domů > Znalost > Obsah
Polštář na dlouhou dobu, aby hodil žluté může skutečně zachránit
- Apr 25, 2017 -

Mnoho přátel může najít takovou situaci, je bílý polštář, koupit v krátké době, má žlutou barvu, vypadá opravdu ošklivě, spousta přátel, vyhazuje ji nebo bude pokračovat v užívání. Vlasové polštářky jsou obvykle žluté, což znamená, že mohou být naplněny roztoči a plísní, pokud nebudou ošetřeny včas, budou i nadále ovlivňovat naše zdraví.

Ve skutečnosti potřebujeme jen jednoduché použití malé věci, můžete snadno zbavit žluté, jedná se o sódu. Podívejte se na srovnání obou grafů, není příliš magické? Ve skutečnosti, spousta malých tajemství života, stačí zvládnout nějaký převrat, můžete snadno vyřešit spousty problémů, i nadále se díváme na:

Nejdříve se podíváme na polštář, který není napsán na štítku, lze jej prát v pračce, většina z nich není problém, po odstranění krytu polštáře položte polštář do pračky, přidejte polovinu horké voda

Pak přidejte prací prostředek, sódu na pečení, malé množství mycího prostředku a ponořte na několik minut.

Na několik minut, pak přidat trochu horké vody, můžete začít čistit a pračku, pokud je nějaký velký dlouhý polštář, zástrčku bez pračky, takže můžeme pouze mytí rukou, vzorec je stejný, když mytí rukou je použití horké voda.

Po uplynutí asi deseti minut, kdy se první suspenze umyje, polštář se otočí a potom se promyje deset minut a pak se dehydratuje a sušení se dokončí.

Po umytí se doporučuje položit na balkón tak, že expozice slunce, takže polštář je suchý a může být i dezinfikovaný, spánek v noci bude zvláště voňavý, poté co slunce porazí polštář, takže je to více načechraný.