Domů > Znalost > Obsah
Jak si vybrat polštáře
- Aug 08, 2017 -

Jak si vybrat polštáře

Krk dlouhé špatné držení těla je hlavní příčinou cervikální spondylózy, která zahrnuje nejen každodenní práci a zábavu, noční spánek při špatné poloze krku, ale také nemůže být ignorována a vést ke spánku, když krk špatně držení těla

Hlavním důvodem není vhodný pro polštář.

Život v dospělosti asi 1/3 času spočívá ve spánku, spánku nevhodně umístěného polštáře, jak svalů krku, tak i jiné únavy tkání nelze obnovit a nedokáže zachovat fyziologické zakřivení krční páteře, dokonce i na hlavě přívod krve a spánek při nádechu dýchání, v dlouhodobém výhledu k vytvoření cervikální spondylózy.

Proto je vědecká volba polštáře polštáře nezbytná, správný polštář může nejen zabránit cervikální spondylóze, ale také konsolidovat léčbu cervikální spondylózy, zpomalit průběh onemocnění.

Normální stav lidské páteře má čtyři fyziologické ohýbání, krk v mírném pre-píseň stavu, volal krk píseň.

Podle principů lidské mechaniky může dobrý polštář v procesu spánku podporovat hlavu a krk v normálním krku, udržovat svaly krku, vazy v naprosto uvolněné rovnováze a udržovat sílu páteře rovnoměrně.

Polštář vědy

Větrný polštář na nejvyšším místě by měl být ve středu krku (ekvivalentní k prvnímu 4 krční páteři), takže polštář, krk současně blízko polštáře, aby se uklonil krk, udržet fyziologickou zakřivení krku na polštáři , stabilní děložní krk. Hloubka úbytku hlavy pouze k udržení zakřivení krční páteře a hrudní páteře přispívá k zbytku okolní tkáně, na stranu polštáře, když je středový bod středu krku, výška polštáře k udržení vodorovné polohy páteř, žádná hlava spadající nebo cervikální Boční ohyb, tlak na rameni bez závaží.

Výběr polštářů

Plnění polštářek by mělo být podobné pružnosti měkké tkáně materiálu krku, aby se zabránilo jeho přílišné nebo snadné škrábanosti způsobené stlačením, takže společné vlastnosti plnicího materiálu jsou dobré propustnosti, plasticity, deformace je není flexibilní, přispívá k spánku a svalové relaxaci. Podle klinických studií se ukázalo, že polštář pohanky pro zlepšení a zmírnění cervikální spondylózy má lepší účinek.

Dnes, mnoho lidí s konceptem polštáře za, ignorovat roli polštářů, cervikální zdraví znalosti je špatná, volba volby polštářů, umístěte cestu nepřiměřené, a přes vědecký polštář tak, aby výška polštáře, šířka, zakřivení, měkkost, Obnovit statickou a dynamickou rovnováhu cervikální páteře, udržení fyziologického zakřivení cervikální páteře, snižování napětí svalů krku, odstranění únavy svalů na krku a rameni, zlepšení kvality spánku, prevence a léčení cervikálních nemocí a zdravotní péče mají pozitivní účinek.

Jak se říká: jedna třetina života člověka stráveného v posteli, takže důležitost polštáře je samozřejmé. Nejen komfortní, nejdůležitější je kreativní!

Společnost: Deqing Pinze Home Textiles Co., Ltd.

Tel: + 86-572-8832700

Fax: + 86-572-8832500

Mobil: +8615325829677

Obchodní ředitel: Kevin Xu

E-mail: kevin@pinzehometextiles.com

Přidat: Changhong East Street 858, Wukang Town, Deqing kraj, Zhejiang město provincie Huzhou, Čína.

Oficiální webové stránky: http://www.chinamemoryfoams.com